Mees ja naine British Council veebisaidil inglise keelt õppimas

Siit leiate British Council pakutud valiku tasuta veebipõhistest inglise keele õppematerjalidest.

Õppige inglise keelt tegevuse kaudu

British Council tasuta veebisait täiskasvanud õppijatele võimaldab õppida inglise keelt internetis. Saidil leidub sadu lehekülgi heli-, teksti- ja videomaterjale ning üle 2000 interaktiivse harjutuse. Te võite hakata liikmeks ja saidi sisusse ise panustada, suhelda teiste kasutajatega ning laadida alla tasuta materjale.

Veebisait LearnEnglish

Õppige inglise keelt mängides

Inglise keelt võib õppida ka lõbusate mängude ja naljade kaudu. Pakume iga maitse jaoks mänge, mis aitavad inglise keelt harjutada või lihtsalt toredasti aega veeta. Siin on ka sadu illustreeritud nalju, mis aitavad õppida mängu ja lõbu kaudu.

Veebisait LearnEnglish: Fun & Games

Õppige inglise keelt heli ja video abil

Meil on keeletreeningu jaoks palju heli- ja videomaterjale. Nende hulgas on raadiojutud, kuuldemänguseriaalid, BBC ga koostöös toodetud telesaated, kus õpetatakse inglise keelt, ning videod, mis näitavad, kuidas öelda asju õigesti väga erinevates olukordades.

Veebisait LearnEnglish: Listen & Watch

Inglise keele õpe lastele

LearnEnglish Kids on lõbus ja hariv veebisait 5–12aastastele lastele, kes õpivad inglise keelt. Siin on veebipõhised sõnavara- ja grammatikamängud, laulud, jutud, videod ja harjutused, mis keskenduvad keeleoskuse arendamisele. LearnEnglish Kids on mõeldud ka õpetajatele ja lastevanematele – see sisaldab sadu tasuta prinditavaid materjale ning nõuandenurka lastevanematele, kes soovivad aidata oma lastel tunniväliselt inglise keelt õppida.

Veebisait LearnEnglish Kids

Inglise keele õpe teismelistele

Kas olete inglise keelt õppiv teismeline või kas teie teismelised lapsed õpivad inglise keelt? Veebisait LearnEnglish Teens on välja töötatud just 13–17aastaste noorte jaoks. Sellel saidil saavad nad treenida oma keeleoskust, lugeda nõuandeid eksamiteks ning juhtnööre grammatika- ja sõnavarateemadel, aga ka veeta aega lõbusate harjutuste, videote, mängude ja mõistatustega.

Veebisait LearnEnglish Teens

Inglise ärikeel

Kas te juba oskate inglise keelt, kuid sooviksite parandada oma ärikeeleoskust? Võib-olla kahtlete, kas teie inglise ärikeel on piisavalt hea? Ehk sooviksite kandideerida rahvusvahelistele töökohtadele, kus inglise keel on töökeel? Meil on olemas kõik vahendid, et aidata teil inglise ärikeele oskust parandada.

Veebisait LearnEnglish: Business & Work

Õppige inglise keelt jalgpalli kaudu

Kui õpite inglise keelt ning olete huvitatud jalgpallist, siis aitab veebisait Premier Skills English teil oma inglise keele oskust parandada nii, et saate samal ajal rohkem teada Premier League’i klubide ja mängijate kohta. Samuti leiate saidilt teavet jalgpallikohtumiste ja Premier League’i reeglite kohta ning saate mängida mänge ja vastata viktoriiniküsimustele.

Veebisait Premier Skills English