Õpetaja otsimas Briti Nõukogu veebipõhiseid õpetamismaterjale

Kui olete inglise keele õpetaja või inglise keele õpetamise spetsialist, saab British Council pakkuda teile palju tasuta materjale, mis teie tööd toetavad.

Teil on võimalik:

registreeruda meie veebipõhistele õpetajakoolituse kursustele; 

alla laadida tasuta tunnikavasid ja õppematerjale; 

saada nõuandeid, artikleid ja teavet erialase arengu, konverentside ja kutsetasemete kohta; 

liituda arutelurühmadega ja tutvuda koolitusmaterjalidega.

Rohkem teavet leiate meie veebisaidilt TeachingEnglish või lehe allosast jaotiste ülevaatest.

Õpetajakoolitus

Pakume mitmesuguseid õpetajakoolituse kursusi, mis hõlmavad õpetamist mitmes kooliastmes, õpetamismeetodeid ja paljut muud. Rohkem teavet õpetajakoolituse kohta.

Õpetamismaterjalid

Kui olete hõivatud inglise keele õpetaja või koolitaja, kes soovib oma tundide jaoks tuge ja arendavaid materjale, saame teid aidata tasuta materjalidega, mida leidub Briti Nõukogu õpetajatele mõeldud veebisaidil. Rohkem teavet õpetamismaterjalide kohta.

Tunnikavad

Meie tunnikavadest leiate hulga ülesandeid ja tegevusjuhiseid, mida oma tundides kasutada, muu hulgas saate töölehti alla laadida. Kui olete inglise keele õpetaja, kes otsib sobivaid materjale, saab Briti Nõukogu aidata teid regulaarselt uuendatavate tunnikavade ja -materjalidega. Rohkem teavet tunnikavade kohta.

Tunnitegevus

Kui olete inglise keele õpetaja, kes otsib sobivaid materjale, saame teid aidata regulaarselt uuendatavate tunnitegevuse materjalidega. Rohkem teavet tunnitegevuse materjalide kohta.

TeachingEnglishi artiklid

Kui olete inglise keele õpetaja ning soovite arendada oma õpetamismeetodeid ja -tavasid, leiate TeachingEnglishi artiklitest regulaarselt uuendatavaid lugusid kogenud õpetajatelt ja inglise keele õpetamise spetsialistidelt. Lugege meie TeachingEnglishi artikleid.

Kirjanduse kasutamine inglise keele õpetamisel

Kui otsite kirjandusel põhinevaid materjale, saame teid aidata teksti-, tegevus- ja kuulamismaterjalidega. Rohkem teavet meie materjalide kohta, mis aitavad õpetajatel tunnis kirjandust kasutada.