A person using EnglishScore Tutors on a computer

Isiklik lähenemine – siis, kui seda vajad 

Täiusta oma inglise keele oskust sinu vajadusi arvestaval lõbusal ja interaktiivsel viisil, kasutades meie suurepärase personaalse juhendaja abi. Olenemata sellest, mida soovid oma inglise keele õppimisega saavutada, aitavad sind meie juhendajad.

Mis on EnglishScore Tutors?

EnglishScore Tutors on personaalne juhendamisteenus, mis pakub 30-minutist üks-ühele veebipõhist inglise keele õpet koos Briti Nõukogu akrediteeritud juhendajatega. Ükskõik, kas õpid inglise keelt oma karjääri, enesearendamise või reisimise eesmärgil, on EnglishScore Tutors nauditav viis vajalike oskuste arendamiseks. 

Meie kvalifitseeritud juhendajad töötavad sinuga koos välja õppekava, mis keskendub sinu eesmärkide saavutamisele, ja juhendajatena leiavad nad sinu jaoks sobiva tempo ja lähenemisviisi. Tunnid toimuvad vestluse vormis ja on koostatud selliselt, et õpiksid enesekindlalt rääkima.

ISKUPÄRANE, PAINDLIK ÕPE 

Meie üks-ühele seansid on täielikult kohandatud sinu vajadustele; vali teema või oskus, mida soovid parendada, või vali endale sobiv õppekava. Kui sa pole milleski kindel, saad küsida juhendajalt ekspertsoovitusi. Pärast igat tundi annab juhendaja sulle üksikasjalikku tagasisidet sinu kõnelemisoskuse kohta. Meie juhendajad on saadaval ööpäevaringselt - sealhulgas nädalavahetustel ja pühadel, nii et saad õppetunde planeerida sulle sobivatel aegadel.

ALUSTA

Allalaadimine pole vajalik. Kõik, mida vajad, on arvuti, Google Chrome, veebikaamera, mikrofon ja internetiühendus.

Pärast esimest õppetundi saad tutvuda täieliku personaalse õppeplaaniga (see sisaldab ka grammatikat ja rääkimisteemasid), mida koos juhendajaga ellu viia. Saad oma juhendajaga broneerida 30-minutilisi täiendavaid tunde 3-, 10- või 20-korra sessioonidena.

ÕPI PARIMATELT 

Meie juhendajad on kogenud mõistmaks, millised inglise keele oskused on vajalikud edu saavutamiseks. Kõik juhendajad on kvalifitseeritud õpetajad ja nad on töötanud ka erinevates töökeskondades, omades kogemusi erinevates sektorites, sealhulgas panganduses, turunduses, müügi- ja personalitöös ning muudes valdkondades. Võid tutvuda meie juhendajatega lühikeste videoesitluste kaudu, et saada paremini aru nende töökogemusest, haridustaustast ja aktsendist. Meie süsteem aitab sul püsida teel, jälgida oma edusamme ja jõuda eesmärkideni.