Londonis jõekaldal istuv naine

Kas soovite õppida Ühendkuningriigi ülikoolis, kolledžis, üldhariduskoolis või inglise keele keskuses?

Ühendkuningriigis õppides võite saada esmaklassilise hariduse, rahvusvaheliselt tunnustatud kutsetaseme ja silmapaistvad karjääriväljavaated.

Veebisaidilt Study UK leiate tuhandeid Ühendkuningriigi stipendiume ja kursusi.

Samuti leiate sealt kasulikke nõuandeid Ühendkuningriigis õppimiseks: kuidas valida kursust, kavandada reisi, leida sõpru, harjuda Ühendkuningriigi ilmaga ja palju muud.

Hakake meie fänniks ka Facebookis!

Miks valida Ühendkuningriigi haridus?

Kas teadsite, et:

  • neli maailma kuuest parimast ülikoolist asuvad Ühendkuningriigis (ülikoolide pingerida World Rankings, QS)?
  • Ühendkuningriik on maailma esirinnas teadusuuringute poolest (International Comparative Performance of the UK Research Base, BIS)?
  • Ühendkuningriik on inglise keele õppimiseks maailma kõige populaarsem sihtkoht?
  • Ühendkuningriigi teaduskraadiga lõpetajad hakkavad teenima märgatavalt suuremat palka kui siis, kui nad oleksid hariduse saanud oma kodumaal (Tracking International Graduate Outcomes, BIS, 2011)?

Ühendkuningriigi hariduse põhieesmärk on teid inspireerida, et võiksite arendada oma teadmisi, oskusi ja loomevabadust, ning toetada teid oma kõrgeimate eesmärkide saavutamisel.

Ühendkuningriigis toimuval kursusel saate oskused ja pädevuse, mis aitavad teil oma tööelus edukas olla.

Vabal ajal võite aga avastada Ühendkuningriigi kordumatuid maapiirkondi, linnu ja kultuuri.

Teie Ühendkuningriigis õppimise valikud

Kas soovite leida Ühendkuningriigis toimuvat kursust või pakutavat stipendiumi? Võib-olla vajaksite veidi abi otsustamisel, mida ja kus õppida? Meie aitame teid. 

Veebisaidilt Study UK võite meie otsingutööriistu ja veebiressursse kasutades leida tuhandeid Ühendkuningriigi stipendiume ja kursusi. Nimekiri hõlmab eri kutsetasemeid, muu hulgas bakalaureusekraad, HND- ja magistrikraad, ärijuhtimise magistrikraad ja doktorikraad. Samuti leiate teavet inglise keele kursuste kohta.

Nooremate õpilaste jaoks saate otsida Ühendkuningriigis asuvaid internaatkoole ning lastele ja teismelistele mõeldud inglise keele kursusi. 

Rohkem teavet kursusetüüpide, kutsetasemete ning Inglismaa, Põhja-Iirimaa, Šotimaa ja Walesi erisuguste haridussüsteemide kohta leiate oma õppevalikute alt.

Praktilised nõuanded enne õppima asumist

Saame teid aidata, kui olete kavandamas oma õpinguid Ühendkuningriigis! Oleme teie jaoks kokku kogunud praktilised nõuanded Ühendkuningriigi viisade, stipendiumide, raha, majutuse, tervishoiu, ohutuse, reisimise ja palju muu kohta.

Lugege praktilisi nõuandeid enne õppima asumist Study UK veebisaidilt.

Elamine ja õppimine Ühendkuningriigis

Kuidas näeb välja tegelik elu ja õppimine Ühendkuningriigis? 

Study UK veebisaidilt leiate kogu info Ühendkuningriigis elamise ja õppimise kohta, alustades tudengiühendustest, öö- ja seltsielust ning lõpetades toidu, joogi, usu ja ilmaga.

Samuti võite vaadata filme ja lugeda rahvusvaheliste tudengite blogisid.