Inglise keele, suhtlemisoskuse ja hindamise lahendused ettevõtetele, valitsustele ja haridusasutustele.

Organisatsioonide arendamine paremate suhtlemisoskuste omandamiseks ja edu saavutamiseks

Meil on enam kui 80-aastane suurepärane koostöö ettevõtete, valitsus- ja haridusorganisatsioonidega rohkem kui 80 riigis, eesmärgiga aidata kaasa inglise keele ja suhtlusoskuste arengule.

Kasutame oma teadmisi ja kogemusi, et luua kohandatavaid, kaasahaaravaid ja mõjusaid veebipõhiseid õppelahendusi õpilastele ning spetsialistidele kõigis rollides, tööstusharudes ja karjäärietappides. Meie kursused on saadaval erinevates hinnaklassides.

Tagame edu ning lihtsustame koolituskursuste kavandamist ja rakendamist, toetades õppe- ja arendustegevust, personalitööd ning ärijuhte meie neljaetapilise protsessi kaudu.

1. samm – konsultatsioon: Tuvastame teie organisatsiooni oskuste puudujäägid ja õpieesmärgid.

2. samm – kujundus: Pakume kohandatud veebilahendusi koos isikupärastatud sisu ja integreeritud hindamisega.

3. samm – sisuline osa: Meie kogenud koolitajad kaasavad teie meeskondi veebis ja arendavad asjakohaseid ülekantavaid oskusi, et tagada töötajate areng.

4. samm – hindamine: Jälgime ja anname tagasisidet teie arengule, raporteerime investeeringu tasuvusest ning aitame teil edusammudest sidusrühmadele teada anda.

Broneerige tasuta konsultatsioon

Kujundage endale kohandatud programm

Meie inglise keele ja professionaalsete suhtlemisoskuste koolituslahendused

Liituge enam kui 80 miljoni õppijaga üle maailma, et näha töökohal praktilisi tulemusi ja käitumise muutusi. Meie veebiprogrammid hõlmavad järgmist:

  • sihipärane ja asjakohane tööalaste oskuste arendamine;
  • tööriistad koolituse mõju ja investeeringu tasuvuse jälgimiseks.

Veebikoolituskomplekt

Terviklik lahendus inglise keele ja professionaalsete suhtlusoskuste arendamiseks. Juhtpaneelid ja sihipärane tagasiside aitavad teil koolituse mõjust ning investeeringu tasuvusest teada anda. Kursused on koostatud vastavalt teie vajadustele:

  • Iseseisev õppimine: Mugav, kohandatav, taskukohane juhendatud õpe suhtlus- või tööalase inglise keele oskuse tugevdamiseks, õppijale sobival ajal ja kohas
  • Tööalane inglise keel: Kohandatav, kulutõhus segaõpe, mis ühendab paindliku iseõppimise ning koolitaja juhitud õppesessioonide interaktiivsuse ja tagasisidestamise
  • Inglise suhtluskeel: Kaasahaaravad, interaktiivsed, koolitajate juhitud inglise tööalase- ja suhtluskeele programmid koos esmaklassiliste veebipõhiste õppetegevuste ning hindamistega
  • Professionaalsed suhtlemisoskused: Sihipärane, mõjukas, suuline ja kirjalik suhtlemisoskuste arendamine töökohal.
  • IELTSi koolitaja: Intensiivne IELTS-eksamiks ettevalmistamine koos meie, IELTS-testi kaasloojatega, et aidata teie kandidaatidel saada koolitus, mis aitab teie meeskonnal ja õpilastel saada vajalik punktisumma.
  • Hindamine: Ülemaailmselt tunnustatud eksamid, hindamine ja tunnistused, mis seavad standardid võrdluseks, edusammude jälgimiseks ning saavutuste esiletõstmiseks. Need võimaldavad teil värvata talente, võrrelda oskusi ja mõõta edusamme ning toetada õpilasi, et tagada neile vastuvõtt institutsioonidesse üle kogu maailma.

Välislingid