Naine, kes registreerub Briti Nõukogu korraldatud juhendajaga veebikursusele.

Kursustel, mida viib läbi British Council juhendaja ja kus töötatakse koos teiste õpetajatega kogu maailmast, on kindlaksmääratud alguskuupäevad. Kõik meie juhendajad on õpetajate veebikoolituse eksperdid, kellel on aastatepikkune kogemus eri õpetamisvaldkondades. Pakume kolme juhendajatega kursust:

Primary Essentials

Kursus Primary Essentials on mõeldud põhikooliõpetajatele või ka vanemate kooliastmete inglise keele õpetajatele, kes sooviksid töötada põhikooli esimeses ja teises astmes.

Kui soovite sissejuhatust, kuidas õpetada inglise keelt 7–11aastastele, on see kursus just teie jaoks. Kursuse käigus omandate video- ja helimaterjali ning rühmatöö abil põhiteadmisi, mis aitavad teil edukalt õpetada.

Rohkem teavet leiate veebilehelt TeachingEnglish.

TKT Essentials (Teaching Knowledge Test)

Kursus TKT Essentials tutvustab õpetajatele, kes soovivad arendada oma oskusi suhtluskeele õpetamisel, inglise keele õpetamise metoodikat. See kursus sobib nii äsja kooli lõpetanud õpetajatele, kes peaksid juurde õppima inglise keele õpetamise põhikäsitusi, kui ka kogenud õpetajatele, kes soovivad oma metoodikat värskendada.

TKT Essentials koosneb kolmest moodulist, mis on jagatud kaheks eraldi kursuseks: TKT 1. moodul ning TKT 2. ja 3. moodul.

Rohkem teavet leiate veebilehelt TeachingEnglish.

CLIL Essentials (Content and Language Integrated Learning)

See veebikursus on õpetajatele, kes õpetavad koolides inglise keeles näiteks geograafiat, ajalugu, matemaatikat ja loodusaineid. Kursus sobib kogenud põhikooliõpetajatele: nii keeleõpetajatele, kes toetavad aineõpetajaid, kui ka aineõpetajatele, kes rakendavad lõimitud aine- ja keeleõpet.

Rohkem teavet leiate veebilehelt TeachingEnglish.