British Council: Meie üleilmne töö kunsti vallas

Oma kunstitegevusega soovime tutvustada välismaal Ühendkuningriigi mitmekesist kultuuri, loomingulisust ja uuenduslikkust.

Arhitektuur, disain ja mood

Arhitektuuri, disaini ja moega tegelev meeskond sõlmib sidemeid kogu maailma disainerite ja kultuuriasutuste vahel, kasutades selleks mitmesuguseid projekte, mis hõlmavad kõiki kolme valdkonda.

Loomemajandus

Tutvuge British Council tööga loomemajanduse vallas, kus toetame oma loomeettevõtjatest, kultuurijuhtidest ja poliitikakujundajatest koosnevat võrgustikku ning pakume võimalusi kaasa lüüa.

Film

British Council filmiosakond viib Ühendkuningriigi filmid ja filmitegijad uue rahvusvahelise publikuni, pakkudes kogu maailmas läbilõiget uuenduslikust, mitmekülgsest ja kvaliteetsest Briti filmikunstist ning otsides võimalusi loomevahetuseks.

Kirjandus

British Council kirjanduse veebisait sisaldab teavet meie tegevusvaldkondade ja käimasolevate projektide kohta, uudiseid Ühendkuningriigi kirjandus- ja kirjastamisringkondadest, üleilmset festivalide kataloogi ning tänapäeva Briti kirjanduse materjale, mida kasutada koolitundides.

Muusika

Meie töö hõlmab kõikvõimalikke muusikažanreid elektroonilisest muusikast džässini, rahvamuusikast nüüdsifolgini ja klassikast indie’ni. Meie muusikameeskonnal on oma iganädalane raadiosaade The Selector, kus mängitakse Ühendkuningriigi parimat uut muusikat.

Teater ja tants

Tutvustame Ühendkuningriigi etenduskunsti paremikku mitmesuguste ettevõtmiste ja ürituste kaudu, mille hulka kuuluvad uute lavastuste ringreisid, töötoad ja praktikavõimalused, seminarid ja konverentsid, näidisesinemised ning välisriikide tantsu- ja teatrirahva õppereisid Ühendkuningriiki. Rohkem teavet leiate meie teatri- ja tantsumeeskonna veebisaidilt.

Kujutav kunst

Toetame Briti kujutavat kunsti mitmekülgse tegevuse ja paljude üritustega, muu hulgas rändnäituste, töötubade, seminaride ja konverentsidega.