The Selector British Council

The Selector lugu

The Selector on 2001. aastal British Council algatatud iganädalane kahetunnine saade, kus mängitakse kõikvõimalikku muusikat folgist elektrooniliseni. Saates kõlavad intervjuud, muusikamiksid ja valitud reaalajas kontserdid kõige lahedamatelt Briti artistidelt.

Saatejuht ja diskor Goldierocks toob nüüdisaja Suurbritannia helid rahvusvahelise publikuni, lastes kõlada Briti muusikal kogu selle mitmekesisuses. Jälgige The Selector Facebookis ja Twitteris, et olla kursis viimaste uudistega.

BBC introducing

Raadiosaade BBC introducing otsib Ühendkuningriigi avastamata artiste, kellel pole veel plaadilepingut. 2015. aasta veebruaris ühendasid The Selector ja BBC introducing oma jõud ning hakkasid tõusvatele Ühendkuningriigi artistidele pakkuma platvormi, kus oma muusikat esitada.

Kontserte salvestatakse BBC legendaarsetes Maida Vale’i stuudiotes, kohalikes BBC raadiojaamades ning isegi mitmel pool Ühendkuningriigis toimuvatel muusikafestivalidel, muu hulgas Bestivalil või Glastonburyl. Neid kontserte saab igal nädalal The Selector kuulata.

Mixcloud

Mixcloud autasustab maailma veebiraadiote paremikku igal aastal Mixcloudi veebiraadio auhindadega.

Sel aastal võitis parima pop- või uue muusika saate auhinna ja maailma parima veebiraadiosaate auhinna The Selector.

Need auhinnad on The Selectori ja British Council jaoks suur saavutus. 

Kuulake The Selector Mixcloud.

 

Välislingid