Superheroes

„Superheroes“ (superkangelased) on ettevõtlus- ja juhioskuste arendamise programm 13–17 aastastele tüdrukutele, kes soovivad avastada oma võimeid ja arendada oma oskusi eri valdkondades.

Briti Nõukogu Eesti esindus on programmi toetanud selle algusest peale ning oleme näinud kümneid tüdrukuid kasvamas enesekindlateks ja ettenägelikeks inimesteks, kes tulevikus maailma juhivad. Programm kestab neli kuud ja selle raames moodustavad 50 erineva kultuuritaustaga tüdrukut viieliikmelised meeskonnad, et koostada oma äriplaan või püüda leida lahendus mõnele oma kogukonna probleemile. Tüdrukud kohtuvad iga kahe nädala järel töötubades ning arendavad eri ärivaldkondade spetsialistide abil oma projekti edasi; seejärel valib žürii programmi lõpus välja võitja. 

Viimasel kahel aastal on programmi lõpetanutest kasvanud välja nn tuumikrühm – suurte õdede rühm ning need tüdrukud aitavad nüüd programmi korraldada. Superkangelaste programmi keskmes on areng ning ettevõtluskogemus annab osalejatele ettekujutuse idufirmade tööst ja lisaks tohutu eelise, kui on käes hakata mõtlema oma karjääri peale.

Välislingid